Kontakt oss

Kontakt oss

Botn Elektro As leverer og monterer det meste innen svak- og sterkstrømsinstallasjoner.

Telefon sentralbord: 75 12 70 50

Besøksadresse: Vikaveien 33 8622 MO I RANA

Fakturaadresse: Postboks 403 8601 MO I RANA

Thomas Botn

 Serviceleder           
Tel : 474 50 129
thomas@botn.no

Trude Halsen Botn

Kundemottak
Tel : 75 12 70 57
trude@botn.no

Tore Botn

Daglig leder 
Tel : 75 12 70 51
Mob : 913 71 333
tore@botn.no

Kristian Botn

 Prosjektleder
Tel : 75 12 70 54
Mob :97553965
kristian@botn.no

Terje Botn

  Prosjektleder
Tel : 75 12 70 52
Mob : 915 30 034
terje@botn.no

Raymond Sandvær

Prosjektleder          
Tel : 75 12 70 56
Mob : 416 36 897
raymond@botn.no