Text

 

 

Kontakt oss


  

 

 

 

Text

Kontakt oss

Text

Botn Elektro As leverer og monterer det meste innen svak- og sterkstrømsinstallasjoner.
.Ta kontakt med oss !


Telefon sentralbord: 751 27050

Besøksadresse: Vikaveien 33 8622 MO I RANA

Fakturaadresse: Postboks 403 8601 MO I RANA

Form2
Fullt navn
Please fill name field
Epost
Please fill e-mail field
Melding
Please fill message field
Send
Text
Thomas Botn

Saksbehandler bedriftskunder

Tel : 47450129

Mail:thomas@botn.no

Text
Trude Halsen Botn

Butikkleder
Tel : 751 27057

Mail: trude@botn.no

Text
Tore Botn

Daglig leder / Installatør
Tel : 751 27051

Mob : 913 71333

Mail: tore@botn.no

Text
Andreas Nilsen

Saksbehandler Bedriftskunder
Tel : 751 27054

Mob : 41505863

Mail: andreas@botn.no

Text
Terje Botn

Saksbehandler bedriftskunder
Tel : 751 27052

Mob : 915 30034

Mail: terje@botn.no

Text
Raymond Sandvær

Saksbehandler privatkunder
Tel : 751 27056

Mob : 416 36897

Mail: raymond@botn.no

Text
BOTN ELEKTRO AS Vikaveien 33 8622 MO I RANA - Tlf: 75127050
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon