Privatkunder

Service og installasjon

  • Vi utfører service i alle svak og sterkstrømsinnstallasjoner
  • IK-EL serviceavtaler
  • Internkontroller, elkontroller
  • Brannalarmanlegg

Trenger du hjelp med el- anlegget, ta kontakt med oss


Thomas Botn

Saksbehandler bedriftskunder
Tel : 474 50 129
thomas@botn.no

Trude Halsen Botn

Butikkleder
Tel : 75 12 70 57
trude@botn.no

Tore Botn

Daglig leder 
Tel : 75 12 70 51
Mob : 913 71 333
tore@botn.no

Andreas Nilsen

Saksbehandler Bedriftskunder
Tel : 75 12 70 54
Mob : 415 05 863
andreas@botn.no

Terje Botn

Saksbehandler bedriftskunder
Tel : 75 12 70 52
Mob : 915 30 034
terje@botn.no

Raymond Sandvær

Saksbehandler privatkunder
Tel : 75 12 70 56
Mob : 416 36 897
raymond@botn.no

Registrere et anbud

Botn Elektro As leverer og monterer det meste innen svak- og sterkstrømsinstallasjoner.
Vi har også Helgelands største belysningsforretning. Ta kontakt med oss !

Telefon sentralbord: 75 12 70 50

Besøksadresse: Vikaveien 33 8622 MO I RANA

Fakturaadresse: Postboks 403 8601 MO I RANA

Bestilling av elektriker

Botn Elektro As leverer og monterer det meste innen svak- og sterkstrømsinstallasjoner.
Vi har også Helgelands største belysningsforretning. Ta kontakt med oss !

Telefon sentralbord: 75 12 70 50

Besøksadresse: Vikaveien 33 8622 MO I RANA

Fakturaadresse: Postboks 403 8601 MO I RANA