Sentralbord tlf: 75127050

post@botn.no

.

Tore Botn

Daglig leder

Mobil: 91371333

tore@botn.no

Thomas Botn

Serviceleder

Mobil:47450129

thomas@botn.no

Kristian Botn

Prosjektleder

Mobil:97553965

kristian@botn.no

Terje Botn

Prosjektleder

Mobil:91530034

terje@botn.no

Raymond Sandvær

Prosjektleder IK/EL

Mobil:41636897

raymond@botn.no

Trude Halsen Botn

Kundemottak/ salg

Mobil:92455558

trude@botn.no

.

.

.

.

Kontakt oss

Botn Elektro As leverer og monterer det meste innen svak- og sterkstrømsinstallasjoner.

Telefon sentralbord: 75 12 70 50

Besøksadresse: Vikaveien 33 8622 MO I RANA

Fakturaadresse: Postboks 403 8601 MO I RANA